x
Preloader

Tüm müşterilerimizin verileri yurt içinde, Turkcell Super Online Gebze Merkezi’nde saklanmaktadır.

İşaretfişeği markası Türkiye’nin en güvenilir altyapısına sahip Turkcell Superonline altyapısını kullanmaktadır. Veri merkezinin kendi aldığı kapsamlı  güvenlik önlemleri dışında, İşaretfişeği platformu sunucu bazında ek güvenlik önlemleri alınmıştır.

Uygulama ile ilgili herhangi bir sorun yaşandığında uygulama içerisindeki DESTEK / BİZE YAZIN penceresinden anında destek ekiplerine ulaşabilir veya [email protected] adresi üzerinden hızlı destek alabilirsiniz.

Sistem içerisinde bulunan AYARLAR menüsü altındaki KULLANICILAR menüsü altından istediğiniz kadar  EK KULLANICI tanımlayabilirsiniz. Üstelik kullanıcı sınırı olmadan ve ilave bir ücret ödemeden.

Uygulama içindeki EKLENTİLER kısmından e-Fatura için başvuru yapılması yeterlidir. Destek ekiplerimiz sizinle iletişime geçerek tüm işlemlerinizi ücretsiz ve hızlıca yerine getirecektir.

 
 

 

 

Hayır, mevcut paketinizden kullanmaya devam edebilirsiniz. E-Belge işlemleri için ayrıca kontör paketi satın almanıza gerek yoktur.

Bulut Muhasebe online/web/internet tabanlı olarak muhasebe uygulamasının kullanılmasıdır. İnternet erişiminin olduğu her yer ve cihazda muhasebe işlerinizi gerçekleştirmek için sunulan uygulama hizmetidir.

Bulut Muhasebe Sistemi online/web/internet tabanlı muhasebe sistemi uygulamasıdır. İnternet erişimi üzerinde her türlü cihaz üzerinden muhasebe işlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan sistemdir.

Bulut Muhasebe sisteminin işletmelerde uygulanması çok kolay ve pratiktir. Herhangi bir kurulum ve uyarlama faaliyeti içermez. Lokal kurulumlar yapılmayacağından çok basit tanımlamalar ile dakikalar içerisinde işletmeye ait kayıt yapılabilir ve sistem kullanılmaya başlanabilir.

İşaretfişeği küçük ve orta ölçekli işletmeler ile basit bir ön muhasebe yazılımına ihtiyaç duyan firma ve gerçek kişiler için tamamen ÜCRETSİZ bir ön muhasebe uygulaması olarak kullanıma sunulmuştur.

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok muhasebe paketi mevcuttur. Bunlar platformların genişliğine, sektörel kırılımlarına göre ayrılmaktadır.

İşaretfişeği Türkiye’de faaliyet gösteren muhasebe programları içerisinde yerel ve milli bir yazılım olarak 2021 yılı içerisinde yerini almıştır.

Muhasebe programı ücretleri genelde lisanslama olarak fiyatlandırılmaktadır. Yıllık belli bir ücretin alındığı bu sistemde kullanıcı yıl içerisindeki tüm güncellemeleri ÜCRETSİZ olarak temin etmektedir.

Çoğu firma bu modeli tercih etmiş olsa bile belge ve hareket bazlı ücretlendirme modelleri de yaygınlaşmaktadır.

Düzenlediğiniz faturaları iptal/itiraz etmek için, fatura numarası ve fatura tutar bilgilerini imzalayıp fatura iptal/itiraz talebi oluşturmanız gerekmektedir. Faturayı adına düzenlediğiniz mükellef fatura iptal/itiraz talebine onay verdikten sonra fatura iptal/itiraz olacaktır.

https://portal.efatura.gov.tr/FaturaIptal/

397 Sıra no’lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile getirilen e-Fatura Uygulamasına, Mali Mühür Sertifika temin işlemlerini tamamlayarak dahil olan kullanıcılar.

https://ebelge.gib.gov.tr/efaturakayitlikullanicilar.html

Sorguladığınız faturanın e-Arşiv Uygulaması kapsamında düzenlenip düzenlenmediğinden emin olunuz. (e-Arşiv kapsamında fatura düzenlemeye yetkili mükellefler e-Arşiv Uygulamasına Kayıtlı Mükellefler Listesi duyurulmaktadır.

https://ebelge.gib.gov.tr/earsivsorgula.html

Uygulamadan yararlanmak isteyen mükellefler için başvuru işlemi elektronik imza araçları (tüzel kişiler için MALİ MÜHÜR, gerçek kişiler için NİTELİKLİ ELEKTRONİK SERTİFİKA ya da için MALİ MÜHÜR) ile elektronik ortamda yapılmaktadır. Bu nedenle, söz konusu başvuru işlemi öncesinde mükelleflerin elektronik imza araçlarını temin etmiş olmaları gerekmektedir.

https://portal.efatura.gov.tr/efaturabasvuru/

e-Faturanızı görüntülemek ve doğrulamak üzere e-Fatura Görüntüleyiciyi kullanabilirsiniz.

https://ebelge.gib.gov.tr/dosyalar/kilavuzlar/E-FaturaGoruntuleyiciKullanimKilavuzuV-1.0.pdf

1,2,3 Yıllık e-İmza ve KEP hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Hemen üye ol, kolay muhasebenin keyfini çıkar!