Verilerim nerede tutulmaktadır?

Tüm müşterilerimizin verileri yurt içinde, Turkcell Super Online Gebze Merkezi’nde saklanmaktadır.

Veri güvenliği için gerekli önlemler alındı mı?

İşaretfişeği markası Türkiye’nin en güvenilir altyapısına sahip Turkcell Superonline altyapısını kullanmaktadır. Veri merkezinin kendi aldığı kapsamlı  güvenlik önlemleri dışında, İşaretfişeği platformu sunucu bazında ek güvenlik önlemleri alınmıştır.

Herhangi bir sorun yaşadığımda nasıl destek alabilirim?

Uygulama ile ilgili herhangi bir sorun yaşandığında uygulama içerisindeki DESTEK / BİZE YAZIN penceresinden anında destek ekiplerine ulaşabilir veya [email protected] adresi üzerinden hızlı destek alabilirsiniz.

Hesabıma ek kullanıcı tanımlayabilir miyim? Bu durumda ekstra ücret ödemem gerekir mi?

Sistem içerisinde bulunan AYARLAR menüsü altındaki KULLANICILAR menüsü altından istediğiniz kadar  EK KULLANICI tanımlayabilirsiniz. Üstelik kullanıcı sınırı olmadan ve ilave bir ücret ödemeden.

E-Fatura kullanıcısı olmak ve e-Fatura kullanmak için ne yapmalıyım?

Uygulama içindeki EKLENTİLER kısmından e-Fatura için başvuru yapılması yeterlidir. Destek ekiplerimiz sizinle iletişime geçerek tüm işlemlerinizi ücretsiz ve hızlıca yerine getirecektir.

E-Fatura veya e-Belge işlemleri için ayrıca kontör almam gerekir mi?

Hayır, mevcut paketinizden kullanmaya devam edebilirsiniz. E-Belge işlemleri için ayrıca kontör paketi satın almanıza gerek yoktur.

Bulut muhasebe nedir?

Bulut Muhasebe online/web/internet tabanlı olarak muhasebe uygulamasının kullanılmasıdır. İnternet erişiminin olduğu her yer ve cihazda muhasebe işlerinizi gerçekleştirmek için sunulan uygulama hizmetidir.

Bulut muhasebe sistemi nedir?

Bulut Muhasebe Sistemi online/web/internet tabanlı muhasebe sistemi uygulamasıdır. İnternet erişimi üzerinde her türlü cihaz üzerinden muhasebe işlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan sistemdir.

Bulut muhasebe ve işletmelerde uygulanışı

Bulut Muhasebe sisteminin işletmelerde uygulanması çok kolay ve pratiktir. Herhangi bir kurulum ve uyarlama faaliyeti içermez. Lokal kurulumlar yapılmayacağından çok basit tanımlamalar ile dakikalar içerisinde işletmeye ait kayıt yapılabilir ve sistem kullanılmaya başlanabilir.

Ücretsiz muhasebe programı

İşaretfişeği küçük ve orta ölçekli işletmeler ile basit bir ön muhasebe yazılımına ihtiyaç duyan firma ve gerçek kişiler için tamamen ÜCRETSİZ bir ön muhasebe uygulaması olarak kullanıma sunulmuştur.

Ücretsiz muhasebe programı isimleri

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok muhasebe paketi mevcuttur. Bunlar platformların genişliğine, sektörel kırılımlarına göre ayrılmaktadır.

İşaretfişeği Türkiye’de faaliyet gösteren muhasebe programları içerisinde yerel ve milli bir yazılım olarak 2021 yılı içerisinde yerini almıştır.

Muhasebe programı fiyatları

Muhasebe programı ücretleri genelde lisanslama olarak fiyatlandırılmaktadır. Yıllık belli bir ücretin alındığı bu sistemde kullanıcı yıl içerisindeki tüm güncellemeleri ÜCRETSİZ olarak temin etmektedir.

Çoğu firma bu modeli tercih etmiş olsa bile belge ve hareket bazlı ücretlendirme modelleri de yaygınlaşmaktadır.